Haber

Bakan Özhaseki’den Memduh Büyükkılıç’a övgü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, istişare toplantısında belediye nikah salonunda muhtarlarla bir araya gelirken, toplantıda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki de muhtarlara telefonla seslendi.

Başkan Büyükkılıç’ın hizmetlerini konuşturduğunu vurgulayan Bakan Özhaseki, “Allah çalışmalarınızı bereketlendirsin, birlik ve huzurunuzu daim etsin. Çok şükür iyi hizmet verdik. Yaptığımız işi zaten biliyorsunuz. Şimdi de bundan sonra da Sayın Başkanım sayesinde bu hizmetler devam ediyor. Bir yandan sempatik tavrı ve güler yüzüyle size ağabeylik yapıyor, diğer yandan da hizmetlerini maşallah dillendiriyor.”

Başkan Büyükkılıç’a teşekkür eden Bakan Özhaseki, “Dolayısıyla üzerime düşen bir şey varsa, yapabileceğim bir şey varsa emrinizde olacaksınız. Bunların hepsini yerine getirmeyi umuyoruz. Bu vesileyle değerli başkanıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Sizlere de saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Allah’a güvenin” dedi.

Telefon görüşmesinde, Bakan Özhaseki’ye Şevki Albayrak Camisi’nin Büyükşehir Belediyesi iş birliği ve hayır iş birliğiyle cuma günü açılacağını ileten ve kendisini açılış törenine davet eden Önder Büyükkılıç, “Allah gücünüzü artırsın, maşallah her yerden büyüyorsun. Muhtarlarımızla dayanışma içinde, size layık olma yolunda geride bıraktığınız çalışmalara devam ediyoruz. İlginize teşekkür ederiz, dualarımız sizinle, emirlerinizi bekliyoruz.

hasanbeyliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu