Teknoloji

Lords of the Fallen’dan Büyük Başarı: 10 Günde 1 Milyon Satıcı!

 
CI Games tarafından yayınlanan ve Hexworks ekibi tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen, piyasaya sürülmesinin ilk 10 gününde bir milyondan fazla sattı. 10 gün içerisinde elde edilen bu başarı gerçekten de grupları sevindirdi.
 
Gruplar başarı için açıklama yaptı
 
 
 
CI Games CEO’su Marek Tyminski, yaptığı basın açıklamasında oyunun başarısından şöyle bahsetti: “Lords of the Fallen, 20 yıllık tarihimizde geliştirdiğimiz en iyi ve en iddialı oyun. Bu, yeni büyük oyunumuzun ilk oyunu. Önümüzdeki yıllarda planladığımız ölçekli oyun serisi, aksiyon rol yapma deneyimine yönelik yenilikçi bir oyundur.” “Bizim yaklaşımımızla 10 günde bir milyon satışa ulaştık. Bu başarı Hexworks ve CI Games’teki herkesi gururlandırıyor.”
 
Aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen, 13 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam ve Epic Games Store aracılığıyla piyasaya sürüldü. Hexworks, piyasaya sürülmesinden bu yana oyunun performansını artıran yenilenmiş bir New Game Plus modunu yayınladı.
 
Ayrıca dün itibarıyla PlayStation 5 ile Xbox Series arasında çapraz oynama da dahil olmak üzere yeni oyun içerikleri sunan yeni bir güncelleme yayınladı. Konsollar ve PC arasındaki çapraz oyun desteği, 26 Ekim’de yayınlanacak bir diğer güncellemenin modülü olarak oyunculara sunulacak.
 
oyun fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

haberfethiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu