Ekonomi

Maher Holding Cumhuriyetin 100. Yıldönümüne Özel Resepsiyon Düzenledi

Maher Holding, Cumhuriyetin 100. yıl dönümüne özel bir resepsiyon düzenledi. Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen’in katılımıyla Quick Tower’da düzenlenen resepsiyona yönetim ekibi ve holding çalışanları tam katılım gösterdi.

Maher Holding CEO’su ve yönetim ekibi, 29 Ekim’i holding çalışanlarıyla birlikte kutladı. Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak düzenlenen resepsiyon, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Tüm Grup çalışanlarının hazır bulunduğu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunda; Maher Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Levent Uluçeçen, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünün anlam ve önemine değindiği konuşmasında demokratik cumhuriyete vurgu yaparak, Cumhuriyet’e en çok demokrasinin yakıştığını söyledi.

Resepsiyonda konuşan Maher Holding Sigorta Küme Lideri Ahmet Yaşar, “Mustafa Kemal Atatürk, 29 Ekim 1923’te sadece cumhuriyeti değil, Türk milletinin ve Türk devletinin varlığının devamlılığını da ilan etti. Mustafa Kemal Atatürk’ün sözleri ‘ Benim naçizane bedenim bir gün mutlaka toprak olacaktır.Ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.’ Kelimenin anlamı budur ve derin anlamlar taşıyan bu kelime bize büyük görevler yüklemektedir.Mustafa Kemal Atatürk’ün bize vasiyeti olan bu direktiften anlamamız gereken, duyarlı olmamız, çalışkan olmamız gerektiğidir. Milletimizin ve devletimizin varlığını, birliğini ve bekasını korumak için sonsuza kadar çalışan ve üreten Cumhuriyetimiz büyük bir gayrettir.Büyük fedakarlıklarla kurulmuş ve bu güne gelmiştir.Bizden sonra ilelebet ayakta kalmasının yolu da budur. aynı şevkle çalışmaya devam ediyoruz.Sigorta departmanı olarak çalışmalarımızda bize yol gösterecek örnekler aynı zamanda devletimizin ve medeniyetimizin devamlılığında da gizlidir.Bir bakıma bugün sigortacılık çalışmalarımızın temelini oluşturan sorumluluk Esası varlığın, eşyanın ve hayatın devamlılığını sağlamaktır.Modern sigorta anlayışının temelinde de bu sorumluluk vardır.Sigorta, varlığa olumsuz bir şey gelmeyeceğinin garantisi değil, varlığa yenisi konulabileceğinin garantisidir. varoluşu, eşyayı ve yaşamı bir şekilde yok eder ve bir olumsuzluk durumunda bunların devamlılığını sağlar. Maher Holding, Quick Sigorta ve Corpus Sigorta olarak devletimizin varlık ve birikimlerinin devamlılığını sağlamak için sürdürdüğümüz çalışmalarla Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına ve daha nice yüzyıllara hissedar olmanın azmi ve mutluluğuyla doluyuz. ve millet. Bu sevinç ve kararlılık sayesinde, Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Türkiye Cumhuriyeti mutlu, başarılı ve muzaffer olacaktır.” – ANKARA

haberdogansar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu