Yaşam

Seferihisarlı çocuklar yaz okulunda eğlenirken öğrenecek

Seferihisar Belediyesi düzenleyeceği yaz okulu ile 5-14 yaş arası çocuklara 11 bölümde ücretsiz eğitim verecek. Çocukların hem eğlenip hem de öğrenecekleri yaz okulu için kayıtlar 19 Haziran’da başlayacak.

Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak için harekete geçen Seferihisar Belediyesi, yaz boyunca çocuklar için ücretsiz yaz okulları düzenliyor. Hıdırlık Spor Birimi, Taekwondo Salonu ve Jimnastik Salonu’nda yapılacak kurslara 444 7 743 numaralı telefondan kayıt yaptırılabiliyor. Yüzme, satranç, cimnastik olmak üzere 11 branşta kurs alacak çocuklara belediyenin uzman antrenör ekibi eşlik edecek. , basketbol, ​​voleybol, tekvando, tenis, bale, plaj futbolu, futbol ve yelken. 3 Temmuz’da başlayacak kurslar, 1 Eylül’e kadar devam edecek.

“BU YAZ ÇOCUKLARIN YAZI OLACAK”

Yaz Okulu ile ilgili konuşan Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Seferihisar’da velilerin maddi sıkıntı yaşamadan çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri bir yaz okulu düzenliyoruz. Ücretsiz kurslarımıza katılacak tüm çocuklarımız eğlence dolu bir yaz geçirecek ve yeteneklerini keşfedecekler. Seferihisarlı çocuklar kurslarımızda öğrendikleri ile büyüyecek ve her birinin kendi branşında ilçemizin gururu olacak başarılara imza atacağına inanıyorum. Bu yüzden yaz okulu derslerimizi çok değerli buluyorum. Alanında uzman eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Bu yaz Seferihisarlı çocukların yazı olacak” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberborcka.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu